TRADE IN по шинам в Garazh.ua

24 июня 2022 г.

 

TRADE IN по шинах – це послуга з прийому ваших шин, вартість яких входить у рахунок купівлі нового комплекту шин. Ціна нового комплекту відповідно зменшується на суму вартості шин, які ви здаєте. Переваги даної програми для власника шин є очевидними і не мають складних умов.

 Як це працює:

  1. Ви вибираєте у нас на сайті потрібні для Вас шини, уточнюєте наявність, ставите резерв.
  2. Приїжджаєте до нас на сервіс для оцінки Ваших старих шин м.Київ, вул. Лугова 12 (якщо немає можливості приїхати, для приблизної оцінки вартості шин, надсилаєте на месенджер якісні фотографії протектора кожної шини, наближену фотографію боковини шини, дату та виробництво шини, а також, якщо маєте, інформацію про ремонти, латки тощо. Повідомляєте про це, і ми робимо попередню оцінку з фотографії, а в момент демонтажу на сервісі зробимо живий огляд). Остаточна ціна викупу буде запропонована після заключення експертного висновку на шиномонтажному сервісі. У програмі  беруть участь лише літні шини.
ПІДІБРАТИ ШИНИ

 

ЗАПИСАТЬСЬ НА СЕРВІС

 

Чому TRADE IN у Garazh.ua – це вигідно?

  • Власник шин позбавляється необхідності витрачати час і зусилля на продаж комплекту шин з пробігом.
  • Не потрібно створювати оголошення, стежити за розміщенням, відповідати на постійні дзвінки та питання, влаштовувати покази та проводити переговори з покупцями.
  • Власнику шин не доводиться замислюватися про зберігання шин із пробігом. Відповідно, гараж/балкон/коридор або багажник автомобіля залишаються вільними.
  • Власник шин отримує вигоду одразу в момент покупки нових шин.

У програмі TRADE IN не беруть участь шини, що мають грижі, бокові порізи, з нерівномірним зношуванням, сколами, гальмівними плямами, гребінчастим зношуванням, косметичними проблемами на боковині або плечовій зоні. Також не приймаються шини з відкритим металевим кордом, явними тріщинами протекторної частини, порушенням геометрії, залишком протектора менш ніж 6 мм для зимових шин та менш ніж 4,5 мм для літніх, з терміном дати виробництва зимові понад 4 роки. літні понад 8 років.

У програмі TRADE IN до 15.07.2022р. беруть участь лише літні шини.